logo
Nákupný košík

Hlavné menu
+
+
E-shop
+
+
Chceš pomôcť?

 

"Nič nerobí človeka ľudskejším ako láska ku zvieratám."

                                                                                                Henry Fielding

Zopár slov na úvod: 

Áno, viem, všetci máme málo času, málo peňazí, málo priestoru...... Zdá sa, že všetci máme málo všetkého a vo všetkých oblastiach.

 Ale tí, čo sú na tom vážne horšie nemajú vlastný domov, o teplučkej postielke ani nehovoriac, majú málo jedla, málo hračiek, sú zatvorení za mrežami s minimom vychádzok, aj keď nič nespáchali a lásku zažívajú len v občasných zábleskoch.

Nie nebojte sa, nechceme vás do ničoho nútiť, ani nahovárať na adopciu, (aj keď... yes rozhodnutie je na každom z vás). Foriem pomoci je preda tak veľa. Ak máte starú deku, ktorá sa vám už vážne nehodí do interiéru, super berieme. Ak máte staré hračky po deťoch a nemáte ich komu posunúť, super berieme. Ak máte zvyšných pár koruniek a zakúpite nám papaničku, super berieme. Ak nás podporíte len tak, napr. na lekára, na prevádzku, novú búdu, či otravné účtovníctvo, super berieme. Ak ste z okolia  a zoberiete nás na prechádzku, super berieme. Ak máte voľné miesto v aute, máme jeden smer a vezmete nás do dočasného, alebo nového domova, super berieme. My berieme proste všetko! Najviac nás však poteší, ak nás beriete vy,  domov, navždy.

Ak sa vám podarí urobiť čo len jednu,  jedinú z citovaných vecí,  verte,  že tí pre ktorých to urobíte sa budú  mať aspoň na chvíľu lepšie. A vy zasa určite budete mať super pocit.  Keď sa rozhodnete pre adopciu, gratulujeme vám, ste bohatší minimálne o absolútnu lásku a nenahradieteľného priateľa.

 

Tak čo máte čas a chuť? Zoznámime sa? wink 

 

 Lano
Fantázia Vám dáva krídla
Facebook
Twitter
Google+
Youtube

Registrácia / prihlásenie
+
+
Newsletter
Akcie, novinky, udalosti ...
Zadajte Vašu e-mailovú adresu pre získanie aktuálnych informácií
Newsletter
 
tisíce ľudí je zvedavých čo ponúkaš.

© copyright www.partyfantazie.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM